Skip to content Skip to footer

Małopolskie Centrum Biotechniki

Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. z siedzibą w Krasnem od lat aktywnie uczestniczy w organizacji wystaw zwierząt organizowanych przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Stało się już tradycją, że każdego roku przygotowujemy pokaz cieląt, który jest okazją do zaprezentowania efektów wytrwałej pracy hodowlanej  –  naszej oraz współpracujących z nami hodowców. Tegoroczna wystawa, która będzie częścią Krajowych Dni Pola, po raz kolejny pozwoli nam zaprezentować ofertę i bezpośrednio spotkać się z naszymi klientami. Wydarzenie to, będzie również dla wszystkich okazją do spotkań i rozmów z nowymi odbiorcami.

Co oferuje Małopolskie Centrum Biotechniki?

Dowiedziono, że najwyższa jakość genetyczna buhajów to sukces w życiu produkcyjnym ich potomstwa. Takim sukcesem zainteresowani są głównie hodowcy bydła mlecznego i mięsnego, co bezpośrednio przekłada się na uzyskiwane przez nich efekty ekonomiczne w postaci ilości i jakości mleka czy mięsa. Również mleczarnie i inne zakłady przetwórcze aktywnie śledzą trendy genetyczne, co przy ich aktywnym udziale również wpływa i pozytywnie kształtuje lokalne rynki.

Małopolskie Centrum Biotechniki  Sp. z o.o. z siedzibą w Krasnem od ponad 60 lat oferuje hodowcom i producentom dostęp do najlepszej genetyki buhajów ras mlecznych i mięsnych. Jesteśmy liderem na polskim rynku, eksportującym nasienie do krajów Unii Europejskiej czy państw trzecich. Oferujemy produkt sprawdzony, bezpieczny i skuteczny (Standard CytoFLOW 2022) pochodzący z własnej produkcji.

W ofercie Spółki znajduje się również najwyższej jakości nasienie knurów, zarówno linii matecznych, jak i ojcowskich. Najnowszym nabytkiem są knury rasy DUROC, które trafiły do nas dzięki współpracy z firmą DANBRED.

Sprawdź i przekonaj się!

Zapraszamy do współpracy organizacje hodowców, producentów, organizacje rolnicze, mleczarnie, dystrybutorów genetyki oraz indywidualnych producentów. 

Galeria

Skip to content