Skip to content Skip to footer

Strefa Odnawialnych Źródeł Energii

       Strefa Odnawialnych Źródeł Energii będzie znajdować się w Sektorze Podkarpackich Targów, które zlokalizowane będą w Boguchwale przy ul. Suszyckich 9. Zaprezentowane zostaną w niej nowoczesne rozwiązania w zakresie zastosowania pomp ciepła, magazynów energii, paneli fotowoltaicznych oraz energooszczędnych technologii. Zainteresowane osoby będą mogły uzyskać informacje na temat wykorzystania surowców rolniczych do produkcji biomasy i biogazu.

       Podczas V Krajowych Dni Pola Boguchwała 2024 rolnicy będą mogli zapoznać się także z ofertami firm oraz instytucji zaopatrujących polskie rolnictwo w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dużym atutem będzie perspektywa rozmowy z ekspertami o możliwościach zastosowania takiej energii w gospodarstwach rolnych.

       Zachęcamy również do odwiedzenia demonstracyjnej pracowni Odnawialnych Źródeł Energii wyposażonej w modułowe stanowiska dydaktyczne, która zlokalizowana będzie w Sektorze Pola Doświadczalnego w Boguchwale przy ul. Techniczna 4. Nasi pracownicy wspólnie z ekspertem OZE pomogą zrozumieć sens i zasady działania paneli fotowoltaicznych w trakcie pokazów, pomiarów sprawności cieplnej kolektora na pompie ciepła czy stymulacji rekuperatora na zmianę aktualnych warunków otoczenia.

Galeria

Skip to content