Skip to content Skip to footer

Strefa Maszyn Rolniczych

       Dla zwiedzających V Krajowe Dni Pola wartą obejrzenia będzie Strefa Maszyn Rolniczych, w której eksponowane będą maszyny rolnicze wykorzystujące potencjał nowoczesnych technologii.

       Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale wspólnie z producentami i dystrybutorami maszyn rolniczych od wielu lat cyklicznie organizuje wystawy, podczas których prezentowane są innowacyjne maszyny i technologie pochodzące zarówno od znanych światowych, jak i od rodzimych producentów.

       Odwiedzający będą mogli zobaczyć najnowszej generacji sprzęt rolniczy: ciągniki, agregaty uprawowe, kosiarki, prasy, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze, systemy nawadniania, bezzałogowe statki powietrzne, maszyny do mechanicznego zwalczania chwastów, mulczery oraz siewniki.

       Zaprezentowane zostaną maszyny, które wykorzystują wyrafinowane technologie związane z Rolnictwem 4.0, a więc zostały wyposażone w systemy teleinformatyczne i rozwiązania cyfrowe.

       Firmy zajmujące się zaopatrzeniem rolnictwa w maszyny i urządzenia pokażą sprzęt, dzięki któremu praca w gospodarstwie stanie się efektywniejsza, samym szybsza i tańsza.

       Zapraszamy do odwiedzenia podczas V Krajowych Dni Pola Strefy Maszyn Rolniczych, która będzie zlokalizowana w Sektorze XXV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych i Wystawy Maszyn w Boguchwale przy ul. Suszyckich 9.

       Natomiast na pokazy pracy sprzętu rolniczego zapraszamy do Sektora Pole Doświadczalne zlokalizowanego w Boguchwale przy ul. Techniczna 4. Zobaczymy m.in. podczas pracy agregat do bezorkowej uprawy pasowej strip-till, urządzenia do pobierania prób gleby, a także prezentację dronów z ich zastosowaniem w rolnictwie oraz pokaz autonomicznych robotów polowych.

Galeria

Skip to content